Mūsų tikslas – tradicijas pritaikyti šiandienoje.

„AmatAUK“ – tai įvairios edukacinės programos, skirtos šiuolaikiniam žmogui susipažinti su tradicijomis ir amatais bei atrasti ryšį su savo šaknimis. Siūlome savo edukacijas atvežti ten, kur Jums patogu – į Jūsų ugdymo įstaigą, darbovietę ar šventę – arba surengti jas mūsų pasiūlytoje vietoje.

Kviečiame į šias edukacijas:

 

| Mes: |

Sandra Bakanovaitė:

„Po studijų baigimo teko išbandyti save keliose srityse – darbas privačioje įmonėje, vėliau vienoje aukštųjų mokyklų, o pastaruosius keletą metų dirbu kultūros įstaigoje, kurioje ir atradau tradicinę kultūrą. Ten įgijau ypač svarbios patirties dirbant su vaikais ir suaugusiais, organizuojant įvairius renginius, ruošiant projektus ir juos įgyvendinant.

Darbas rengiant edukacines programas AmatAUK“ mane įkvepia ir džiugina. Man labai svarbu ir smagu prisidėti prie veiklos, kurioje žmonės atranda, domisi, kuria ir atsiskleidžia.“

Išsilavinimas:
2010 m. baigtos filosofijos bakalauro studijos Vilniaus universitete
2016 m. baigti pedagoginių-psichologinių žinių kursai Lietuvos edukologijos universitete

 

Rūta Julija Simsonaitė:

„Universitetinės studijos suteikė man galimybę į viską žvelgti kūrybiškai, tad tai tęsiu ir toliau. Esu dirbusi privačiame sektoriuje, o šiuo metu kryptingai veikiu kultūros bei edukacijos srityje – būtent čia randu savo darbų prasmę bei įkvepiančius iššūkius.

Nuo mažų dienų domiuosi kultūra ir jaučiu stiprų ryšį su savo šaknimis, todėl „AmatAUK“ man – vieta, kurioje galiu dirbti nuoširdžiai vadovaudamasi savo vertybėmis.“

Išsilavinimas:
2016 m. baigtos prancūzų filologijos bakalauro studijos Vilniaus universitete
2017 m. įgyta gido kvalifikacija
2017 m. baigti pedagoginių-psichologinių žinių kursai Šiuolaikinių didaktikų centre